Smartfony

Czy zdarzyło Wam się np. na ulicy zobaczyć dziwnie wyglądający smartfon? To co tu zobaczycie na pewno jest bardziej oryginalne.

Już przyzwyczailiśmy się do czarnej lub białej obudowy, ekranu dotykowego, prostokątnego kształtu to nie ulega wątpliwości. Jednak na rynek wyszły mniej popularne a co więcej dziwaczne telefony: Telefon Sama Natura został zaprojektowany przez Koreańczyka Je-Hyung Kima i zrobiony był z siana. „Obudowa” sama z siebie z wolna rozkładała się w przeciągu 2 lat. Uwaga! Gwarancją nie jest objęta obudowa! Jeśli chcesz zrób ją sam z czego tam sobie chcesz :)     Window Phone. Tak to kawałek szkła, nic dodać nic ująć.     Telefon molekularny. Powiedziałbym, że nadaje się dla prawdziwego chemika, który wszędzie „widzi” atomy. Może niezbyt wygodny, lecz na pewno znaleźliby się ludzi, którzy by go kupili. W końcu każdy chce się wyróżniać z tłumu i nie nosić tylko białych słuchawek prawda?    
Podwójny telefon. Może podaruję jeden swojej drugiej połówce tak dla pewność gdzie jest ;) . Jeden telefon za złotówkę to już przeszłość teraz dostajesz aż 2.

 

 

Telefon z drewna klonowego. Na pewno będzie pasował do paneli, mebli drewnianych czy stołu. A może po prostu jest zarezerwowany dla kierowników firmy IKEA?

 

 

Polski akcent na koniec. Facebook Phone zaprojektowany został przez Michała Bonikowskiego. Aluminiowa obudowa, dwa aparaty 8 Mpix. Są zapewne po to aby robić zdjęcia i automatycznie „wrzucać” je na Facebook-a, a co jeśli zrobimy nie ładne zdjęcie, gdzie kosmyk włosów znajduje się nie tam gdzie trzeba? Zostaniemy wyśmiani w komentarzach?